Skip to main content

Proč si pořídit městský batoh s roll-top

 

Život studentů a mladých lidí je často spontánní. Počátek dne tráví ve škole, po brigádách nebo už v zaměstnání, ale odpoledne a večer začíná zábava. Je to čas, kdy jsou otevření nevšedním a neplánovaným akcím, na které je dobré být připraven. Tady přichází na řadu městský batoh, do něhož se vejde vše, co pro takové nečekané události je potřeba. Možná nějaké oblečení na převlečení, když se rozhodnou pro fotbálek s kamarády a k tomu nějaké jídlo, pití. A notebook se hodí pro rady porady nad testy nebo plánování víkendové pařbičky. Na tohle všechno jen tak nějaký batůžek nebo taštička opravdu nestačí. Řešením jsou rolovací batohy, které se přizpůsobí každodennímu životu. Někdy je potřeba mít hodně věcí a někdy míň. Ale proč mít batohy dva, když můžete ušetřit místo i peníze a pořídit batoh jeden?

Materiál

Rakouská značka Walker přišla na trh pro příznivce retro batohu s řadou Roll Up. Vrchní část batohu je vyrobená z polyesterového materiálu. Odpuzuje vodu i nečistoty. A to se ve městě hodí. A Eco je proto, protože vnitřní obložení je ze 100% recyklovaných PET lahví. Dno batohu je z umělého semiše. Záda a popruhy jsou polstrované. Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a výškově nastavitelné. Batoh se dá i pověsit za pevné poutko, které je mezi zádovými popruhy.

popruhy a záda mestsky batoh Walker roll up

Městský batoh a jeho uspořádání

Tento městský batoh je velmi jednoduše uspořádaný. Hlavní část batohu můžete srolovat do požadované velikosti, proto označení batohu roll-top. Uzavírá se na zip a následně se zapne přezkou, čímž dojde ke dvojitému zabezpečení. Uvnitř je polstrovaná kapsa na uložení notebooku do velikosti 15“. Do malé přední kapsy umístěné na přední vnější straně batohu můžete dát drobnosti, které potřebujete mít při ruce. Co se vám bude hodit? Když je batoh plný, tak něco hledat z vrchu není úplně praktické. Proto je vzadu z boku zip, kterým se pohodlně do batohu dostanete.

srolovany mestsky batoh Walker roll upmestsky batoh Walker roll up

Váha a rozměry

Co každého potěší, je nízká váha. Tento batoh váží jen 520 g. Objem batohu je od 17 do 27 litrů.

Do tohoto retro batohu se vám bude hodit zápisník od kultovní francouzské značky Moleskine.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.