Skip to main content

Tipy na svačiny

Tápete, co dát svým dětem ke svačině? Nechte se inspirovat na svačiny, které rozhodně v batohu děti nezapomenou. Víte, že svačiny pomáhají u dětí předcházet vzniku nadváhy a obezity? Pravidelná strava s tímto nešvarem pomůže. A že vám děti svačiny nejí, protože nemají hlad nebo čas? Zjistěte, proč tomu tak je a vymyslete takovou svačinu, aby dítě nalákala ke konzumaci. Rozhodně to není lehké. Proto jsme pro vás připravili tipy na slané a sladké svačiny, které děti s chutí snědí.

Jaké tipy máme?

Mezi rychlé a zdravé svačiny patří jogurt s ovocem, zelenina s několika plátky sýra či kvalitní šunky nebo tortilla se zeleninou. Děti by si měly od mala zvykat na rozmanitá jídla a chutě. Máte i vy tipy na svačiny? Podělte se s námi o ně a inspirujte ostatní rodiče.

Do čeho ty vybrané tipy na svačiny dát?

Kromě receptů získáte i inspiraci ohledně svačinových boxů, které jsou vyrobeny z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu. Nezapomínejte na pitný režim, který je důležitou součástí svačiny. Když ho děti dodržují, tak mají větší koncentraci při výuce.

twistr se zeleninou na školní svačinuMuffiny - tip na sladkou svačinu
Slané svačinySladké svačiny5 tipů na svačiny