Skip to main content
sada popisovačů Faber-Castell Comic - rodinka

Taková normální komiksová rodinka. Nakreslete si ji!

Vytvořte si komiksový příběh. Vlastní tvorbou vás provede komiksová rodinka Famazings. Od počátku. A to pomocí skvělých nástrojů. Speciálních popisovačů, per a tužek a samozřejmě předpřipravenými vlastními komiksy.

Kdo vlastně ti Famazings jsou?

Famazings jsou rodina čtyř superhrdinů s mimořádnými schopnostmi. Za svou existenci vděčí sopečné erupci na ostrově Ignivo, kde byly z pozemského jádra do atmosféry transportovány podivné látky. A to s vážnými důsledky pro tělo a mysl lidí. Náhle se vyvinuli lidé se superschopnostmi. Tyto schopnosti lze přenést i na další generaci.

Ostrované založili tajnou superhrdinskou organizaci zvanou Ignivo, dle názvu ostrova, jehož členy jsou také Famazingové. Cílem organizace je pomoci vládě bojovat se zlem a chránit ostatní lidi. Organizace koordinuje členské mise a navazuje spojenectví s těmi, kteří rozvíjejí své superschopnosti  pro pomoc druhým.

Sada moderních popisovačů s různými hroty pro tušové skicování, kreslení a malbu

Sada „Rodina“ obsahuje všechny součásti, které jsou potřeba pro první příběhy obrázků. Obsahují popisovače Goldfaber a Pitt Artist Pens s různými hroty pera a v různých barvách + obsáhlou příručku s pokyny.

Sada od Faber-Castell na kreslení komiksů 11 kusůOtec rodiny superhrdinů

Jméno superhrdiny: Ben alias Sgt. Robustus

Otec rodiny superhrdinů, 41 let

Jako Sgt. Robustus pomáhá lidem v nouzi díky své nadlidské síle a zvýšené vytrvalosti. Je také mistrem všech bojových umění. Instinktivně chrání zejména svou rodinu, která je pro něj vším. Robustus není jen super silný a spolehlivý superhrdina, má také slabost pro malé roztomilé věci.

Sada Comic 3D zahrnuje různá inkoustová pera Pitt Artist a Goldfaber, abyste docílili nakreslit otce rodiny Sgt Robustuse, který je svou působivou a svalnatou postavou skutečně silnou osobností.

 

Sada obsahující 6 fix Pitt Artist Pen se štětcovým hrotemMamka rodiny superhrdinů

Jméno superhrdiny: Abbey alias Zinergy

Mamka rodiny superhrdinů, 37

Komiksová superhrdinka Zinergy má velmi speciální schopnosti. Kromě četných bojových dovedností umí číst a léčit myšlenky. Pro ni je rodina na prvním místě. S velkou empatií a porozuměním chce ona a její manžel nejen chránit své vlastní děti, ale také pomocí svých supervelmocí zachránit ostatní lidi.

Comic Coloring Set obsahuje šest barev popisovačů Pitt Artist Pen. Dokážete vykouzlit ten pravý příběh pro ztvárnění energie a síly Zinergy.

 

Sada obsahuje 4 fixy Pitt Artist Pen se štětcovým hrotemDcera Rachel z rodiny superhrdinů

Jméno superhrdiny: Rachel alias Shiftress

Dcera super rodiny, 14 let

 Shiftress má kromě zvýšeného smyslu sluchu a čichu, také schopnost přeměnit se na jiné bytosti, zejména zvířata. Jako poněkud tvrdohlavá a drzá teenagerka stále nedokáže plně ovládat své emoce a snadno se dostává do ohrožení svého života. Je divoká, kreativní, není moc důvěřivá, ale je velmi svědomitá.

Comic Shading Set je věnován dceři Shiftress, která má schopnost transformace, např. v tygra. Fascinující pruhovaný vzor tygří kůže navazuje na popisovače  Pitt Artist Pens. Obsahuje čtyři různé odstíny šedé se šířkou čáry B. Špičkový tip může přinést ploché stíny a jemné a přesné akcenty na papíře.

Sada obsahuje fix Pitt Artist Pen se štětcovým hrotem, 2 linery a popisovač Syn Dylan z rodiny superhrdinů

Jméno superhrdiny:  Dylan alias Airling

Syn rodiny superhrdinů, 16 let

Křídla, která jsou viditelná pouze tehdy, chce-li létat a neviditelná pro normální lidi, to je speciální supervelmoc Airlinga. Je super rychlý, tichý a velmi dobrý špion. Je velmi inteligentní, trochu introvertní, ale má klidnou a vyváženou osobnost. Jako velký bratr se stará o svou mladší sestru a chrání ji tak, že kolem ní položí křídla.

Čtyři pera Pitt Artist v černé barvě s různými hroty poskytují ideální nástroje pro sledování jemných kontur, linií a detailů křídla Airlinga.

Procházejte online v brožuře „Famazings – Ben“

Brožura s Benem ke stažení >>

 

Brožura s Rachel ke stažení >>

Brožura s Dylanem ke stažení >>

 

ZDROJ: Faber Castell DE

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.