Skip to main content

Tipy na dárky, které udělají ženám radost

Obdarování maminky, sestry, babičky či kamarádky na Mezinárodní den žen může být krásným gestem uznání a vděku. Dárky mohou být skutečně různorodé. Máme pro vás několik nápadů, jak v tento den obdarovat ženu či dívku, a také přinášíme několik tipů na tvoření pro děti.

 

Tipy na dárky ručně vyrobené

 Přáníčka pro štěstí

Vytvořte si s dětmi barevné přání. V kreativní sadě Maped Creative Aqua´Art Unicorns najdete tři předtištěné předlohy s atraktivními motivy jednorožců pro štěstí. Vytvořte obrázek s efektem akvarelu pomocí 10 Aqua pastelek a štětce se zásobníkem na vodu. Metalické obrysy jednorožců zabrání nechtěnému přetažení barvou a obrázku dodají lesk. Nakonec stačí jen dopsat text k přání.

Tip na dárek ručně vyrobené přáníTip na dárek - sada na výrobu přáníčka

Domácí šperky

Chcete obdarovat víc žen nebo dívek? V tom případě určitě oceníte kreativní sadu na výrobu trendy doplňků a náramků.

Vytvářejte přívěsky nebo náhrdelníky s kreativní sadou Maped Creativ Imagin´Style Magical Plastic. Vyberte si motiv, vymalujte ho pastelkami, a nakonec nechte uschnout.

Trendy přívěsky je tip na dárekSada s trendy přívěsky - ideální tip na dárek

Náramek si můžete vyrobit s kreativní sadou Maped Creativ Imagin´Style Bracelets. Náramky můžete vyrábět dvěma různými technikami – tkaním a navlékáním. Tkaní je snadné díky přiloženému manuálu a jednoduché technice. Navlékání je ještě snadnější – náramek vytvoříte pouze za pomoci barevných nití, korálků a střapců. Kombinací nití, korálků a střapců vytvoříte až 16 trendy náramků.

Náramky jsou tip na dárek pro ženy a dívky

 

Podpořte zájmy a koníčky kreativním dárkem

 

Necítíte se na vytváření vlastního dárku? I pro vás máme tipy. Podpořte vaši sestru, kamarádku či maminku v jejich zájmech.

Darujte jim sadu určenou k malování pískem, které spočívá ve vytváření obrázků pomocí různě barevného písku a třpytek na připravených předlohách. Radost svým blízkým můžete udělat také speciálními antistresovými vyškrabávacími obrázky, jejichž kouzlo spočívá v odhalení celého obrázku až po setření krycí vrstvy.

Antistresové pískové omalovánky jsou tipem na dárekAntistresové vyškarbávací obrázky

Razítka se hodí pro ženy, které rády zavařují nebo mají zahrádku či květináče s bylinkami.

Proč se slaví Mezinárodní den žen?

 

Mezinárodní den žen, který se slaví 8. března, je významným svátkem boje za ženská práva, rovnost a uznání přínosu žen ve společnosti. Jeho oslava má kořeny v počátcích 20. století, kdy ženy začaly usilovat o rovnoprávnost a právo volit.

Mezinárodní den žen je také příležitostí k oslavě úspěchů žen ve všech oblastech života – od vědy, umění, politiky, přes vzdělání až ke sportu. Tento den může inspirovat také mladé dívky a ženy k dosahování jejich snů a cílů – vzor v úspěšných ženách může posílit jejich sebevědomí a motivaci.

Napište nám do komentáře, jak tento svátek slavíte vy. Máte nějaký další tip na dárek?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *