Skip to main content
razítkový seriál

1/10 Prázdninový razítkový seriál

„Razítko jen otiskneš na papír nebo na nějaký starý tričko, nevím, co jinýho by se s nima dalo dělat.  A navíc je to pro malý děti, za chvíli tě to přestane bavit a hodíš je do šuplíku.“ Možná, že vás podobná myšlenka (má víc variant!) taky napadla, někdo ji i řekne na hlas. Fakt. Nerada to přiznávám, ale i u mne přechodně bydlela vzadu v hlavě a čekala na chvíli, kdy se bude moct nastěhovat natrvalo!

Jenže náhoda, vesmír, moje šéfová, nebo říkejme tomu jak chceme, ji nadobro vyhnali z hlavy. Co z hlavy, ta už se nevrátí ani do místnosti, kde budu. 🙂  Poslali mě totiž na celodenní razítkový workshop.

Hned po skončení kurzu, mi to všechno vrtalo hlavou (chápejte,  vždyť se stěhovala). Ještě plna emocí jsem sepsala článek jak jsem se ocitla v jiném světě. Ale chtěla jsem víc. Abyste to taky mohli zažít – tu rychlost, příliv informací, mohli se pokochat krásnými výtvory a pak si je případně vyrobit doma taky. Nebo aspoň věděli, jak na to. A tak ve spolupráci s AladinE vznikl tenhle desetidílný prázdninový videoseriál, za což jim patří obrovský dík!

Tolik na úvod, nyní se pohodlně usaďte, první díl právě začíná.

Jak ozdobit tričko válečkem a razítky

Vytvořte si s jedinečné tričko za použití tekutých barev na textil ve spreji, válečku a razítek. Sadu tekutých barev s válečkem (tzv. startovací sada) pořídíte přímo v barvách, které k sobě ladí. Začít malovat na textil nikdy nebylo jednodušší. Opravdu.

Poznámka: Startovací sady už bohužel nenajdete v naší nabídce, vše lze ale koupit samostatně.

Další díly

1. díl – Jak ozdobit tričko válečkem a razítky

2. dílJak si jednoduše vyšperkovat tričko aneb razítka a fixy na textil v hlavní roli

3. dílTak trochu jiná batika a jak na ní

4. dílJak na nažehlovačky neboli samolepky na textil

5. dílJak razítkovat na černý textil

6. dílRazítka na scrapbooking

7. dílJak využít dětská razítka

8. dílJak používat gelová razítka

9. dílTvoření s příběhovými razítky

10. dílTvoření s razítky pro nejmenší


Zaujalo vás tvoření na textil? Chcete se naučit víc? Poznat další triky a fígle? Pak určitě neváhejte a mrkněte na rozpis textilních workshopů výtvarnice Ireny Slavíkové (Apták).


Líbilo? Pak si nenechávejte tento článek pro sebe – lajkujte, sdílejte, komentujte. V první řadě mě to potěší a v té druhé mě třeba šéfka zase někam pošle. 🙂

One thought to “1/10 Prázdninový razítkový seriál”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.