Skip to main content
razítka pro batolata

10/10 Prázdninový razítkový seriál

Hledáte zajímavou, neotřelou, kreativní a zároveň zábavnou výtvarnou hračku pro malé děti zhruba od 1,5 roku? Pak musíte vyzkoušet razítka! Dětský úsměv, upatlané ručičky a mistrovské dílo na papíře uhranuly už nejednoho dospěláka :-D. Jelikož jsou prázdniny dlouhé, tak jsme pro vás připravili razítkový seriál.

Edice razítek pro batolata má úchop speciálně konstruovaný pro malou ručičku. A nebojte, inkoust je (samozřejmě!) zdravotně nezávadný, dá se umýt vodou a vyprat.   

Vyberete zvířátka domácí nebo ze zoo ? Princezny nebo stroje? Či jiné oblíbené dětské motivy?

Proč pořídit razítka už batolatům a jak s nimi pracovat?

Razítka pro batolata jsou výborným zdrojem interaktivních činností: Nechte dítě samotné obtisknout obrázek. Uvidíte, jakou bude mít radost, že obrázek, který není jenom změť čar, vykouzlilo samo. Obrázek pojmenujte. Stimulujte rozvoj slovní zásoby, rozvíjejte smysl pro detail od nejútlejšího věku. Využijte kruhovou reakci, obtiskněte obrázek ještě jednou. Kolik máte zvířátek? Vyberte další razítko. Jaké je tam zvířátko?
Připravte si pastelky, vyberte jenom jednu barvu. Nerozptylujte dítě zbytečně záplavou barev. Vybarvěte zvířátko, nebo jeho prostředí. Pojmenujte barvu, kterou jste použili. Jakou barvu má travička, jakou zvířátko?

Tvoření s razítky pro nejmenší

Razítkový seriál má tyto díly

1. díl – Jak ozdobit tričko válečkem a razítky

2. dílJak si jednoduše vyšperkovat tričko aneb razítka a fixy na textil v hlavní roli

3. dílTak trochu jiná batika a jak na ní

4. dílJak na nažehlovačky neboli samolepky na textil

5. dílJak razítkovat na černý textil

6. dílRazítka na scrapbooking

7. dílJak využít dětská razítka

8. dílJak používat gelová razítka

9. dílTvoření s příběhovými razítky

10. díl – Tvoření s razítky pro nejmenší


Inspirovali jste se podle razítkového seriálu? Něco jste vytvořili? Tak se nezapomeňte pochlubit 🙂 Třeba na facebook  nebo instagram s hastagem #razitkovyserial. 


A co váš mrňousek? Zkoušeli jste razítka pro nejmenší, jakou s nimi máte zkušenost? Podělte se v komentářích nebo na facebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.