Skip to main content

Vánoční věnce na stůl i dveře

 

Vyrobte si vlastní vánoční věnec, který dáte na stůl nebo zavěsíte na dveře. Věnec je vděčnou dekorací pro potěšení oka i duše.  A může vám vydržet i na příští rok.

 

Adventní věnec na stůl

Co potřebujete k výrobě:

Věnec a stojánky na svíčky nastříkejte třeba zlatým sprejem Edding. Použití spreje je velmi jednoduché. Před použitím sprej 3 minuty protřepávejte. Stříkejte ze vzdálenosti 20 cm. Barva zasychá do 3 minut, ale skutečně suchá je za 30 minut. Doporučujeme používat sprej venku nebo u otevřeného okna, abyste vyvětrali výpary. Na nabarvený věnec můžete naaranžovat další dekorace. K jejich přichycení použijte tavnou pistoli.

Základ adventního věnce ve zlaté barvěAdventní věnec červeno zelenýDetail dekorací adventního věnce

 

Vánoční věnec na dveře

Na věnec spletený z větývek či šlahounů nastříkejte barvu sprejem Edding zlaté nebo jiné barvy hodící se k dekoracím. Nechte barvu uschnout a následně naaranžujte dekorace. Přidělat je můžete tavnou pistolí nebo drátkem.

Zlatý základ na věnec na dveřeOzdobený vánoční věnec na dveřeDetail dekorací na vánočním věnci na dveřích

 

Záleží na každém, jakou má fantazii a jaké má dekorace po ruce. Na věnec se hodí menší ozdobičky, textilní mašle, přírodniny, které můžete barevně dotvořit akrylovým sprejem Edding. Podívejte se pro insipraci na další vánoční věnce na dveře.

Vánoční věnec na dveřeVánoční věnec na dveře s přírodními materiályVánoční věnec na dveře s ptáčkem

Nyní máte všechno. Náměty a věci, které k výrobě věnců potřebujete. Napište nám do komentáře, jak se vám dílo daří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *