Skip to main content

Udělejte si na Halloween strašidelný domů a dýni

Co by to byl Halloween bez dýní, pavučin a netopýrů? Minimálně by to nebylo tak strašidelné. Pomocí kartonu od mléka či džusu vykouzlíte domečky, které udělají tu správnou duchařskou atmosféru. Dýně udělají parádu nejen vedle domečků, ale můžete je mít i na stole v místnosti. Užijte si neobvyklou halloweenskou dekoraci.

Co potřebujete na výrobu dekorací na Halloween?

1. Všechno, co chcete posprejovat, musí být čisté a suché. Připomínáme, že při použití sprejů je nutné větrat, nebo v ideálním případě postřik aplikovat venku.

2. Nakreslete, kde na kartonech od mléka či džusu budou okna a dveře. Můžete nákres udělat jen tak od ruky nebo za použití pravítka, aby to lícovalo. Vyřezejte je odlamovacím nožem.

Vyřezávání oken u domečku na Halloween

3. Kartony s vyříznutými okny a dveřmi nastříkejte akrylovým sprejem Edding 5200. Přečtěte si návod na práci se sprejem v článku Jak pracovat s akrylovými spreji Edding. Po aplikování spreje nechte barvu zaschnout. 

Postřik strašidelného domečku

4. V mezičase, kdy vám schne barva, přijde na řadu výzdoba dýní. Vezměte popisovač edding a dle své fantazie nakreslete na dýni domeček nebo strašidelný obličej.

Kreslení na dýni

5. Barva je zaschlá a můžete pokračovat ve zdobení domečku. Lakovým popisovačem edding nakreslete pavučinu, netopýra nebo jiný halloweenský symbol. 

Kreslení pavučiny na strašidelný domeček

6. Aby domečku nic neuniklo : ), nalepte na něj očička. Pěkně každé jiné, ať vypadá strašidelně.

Lepení očíček na halloweenský domeček

7. Na závěr vezměte vatu a přilepte ji k domečkům do uzávěru, ať z nich jde pěkně kouř : ). Stačí zapálit svíčky a halloweenská atmosféra je tady.

Výzdoba na Halloween

Děláte doma výzdobu na Halloween? Napište nám do komentáře, čím vším v tento čas zabavíte děti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.