Skip to main content

Tipy na outdoorové batohy na výlet, sport i skautský víkend

Potřebujete outdoorový batoh na sportovní kroužky nebo výlety a řešíte, jaký vybrat? Ulehčíme vám rozhodování a seznámíme vás s českou značkou Boll a rakouskou značkou Walker. Každá z těchto značek má svá specifika a je na vás, co zrovna upřednostňujete. Batohy Boll jsou pro děti od nejmenšího vzrůstu 85 cm. Po batozích Walker sáhne turista, skaut nebo sportovec.

Proč je batoh Boll nejlepší volba pro děti?

Co mají outdoorové batohy Boll společné? Batohy Boll jsou speciálně navržené vždy od určité výšky dítěte. Zajišťují tak skutečně pohodlné nošení pro každý dětský věk.

A proč se batohy Boll nosí dětem tak dobře? Batohy mají anatomicky tvarované ramenní popruhy s krčním prokrojením. Nedochází tak ke sjíždění popruhů z ramen. Batoh dobře sedí na těle i díky hrudním a bederním popruhům uzpůsobeným anatomii i drobnějšího dítěte. Záda i ramenní popruhy jsou polstrované, takže děti nikde nic netlačí.

Uspořádání batohu je rozvrženo tak, aby se do něj všechno potřebné pohodlně vešlo. Objem batohu je zároveň přizpůsobený věku dítěte. Nikdo přeci nečeká, že si tříleté dítě potáhne výbavu na celý výlet. Hlavně ať je kam schovat oblíbeného plyšáka a nějakou malou mlsku na posilnění. Do Falconu se ale děti sbalí na výlet úplně v pohodě.

Hlavní komora má síťovanou kapsu na zip. Cennosti a drobnosti máte tak pod kontrolou a rychle je v batohu najdete. Batohy řady Roo mají vnější přední 3D kapsu s vertikálním uzavíráním na zip. Řada Falcon, která je určená pro děti od výšky 120 cm, má řadu kompresních popruhů a prvků pro fixaci třeba mikiny nebo větrovky. Do bočních síťovaných kapes dáte lahev na pití.

I Boll myslí na bezpečnost. Všechny batohy mají bezpečností reflexní prvky. Batohy jsou vyrobené z vodoodpudivého materiálu a, co je důležité, jsou lehké.

 

ŘadaRozměr/cm
(VxŠxH)
Hmotnost batohu/gObjem batohu/lVýška dítěte/cm
Bunny29 x 20 x 162206od 85
Koala33 x 22 x 1725010od 90
Roo35 x 22 x 2035012od 105
Sioux38 x 26 x 2148015od 120
Falcon43 x 28 x 2178020od 120

 

Outdoorové batohy Walker pro akční teenagery i dospěláky

Hledáte funkční a zároveň trendy outdoorový batoh? Určitě neuděláte chybu, když sáhnete po značce Walker, kterou si oblíbili i ti nejnáročnější uživatelé.

Jaké výhody mají outdoorové batohy Walker?

Díky polstrovaným zádům s odvětráváním a anatomicky tvarovanými a výškově nastavitelnými ramenním popruhy jsou batohy velmi pohodlné. Nastavitelné hrudní popruhy docílí stability batohu v horní části těla. Boční stahovací pásy přitáhnou věci a stáhne se tak i objem batohu. Díky všem těmto prvkům je možné zátěž na záda rovnoměrně rozložit a dosáhnout žádoucí stability.

Hodí se poutka na LED světlo a zavěšení batohu. Vnitřní organizace batohu je velmi přehledná. Drobnosti si můžete uložit do síťové kapsy se zipem, otevřené kapsy nebo kapsičky na psací potřeby. K dispozici je odnímatelná karabinka pro nutnost připoutat nějakou věc. Nosíte notebook nebo tablet? Batohy jsou vybavené boční kapsou s prostorem na notebook. Lahev na pití dáte do jedné ze dvou bočních kapes na zip.

Materiál batohu je extrémně pevný, otěruvzdorný a s impregnací proti vodě a špíně. Vnitřní podšívka potěší ty, co myslí na ekologii, protože je ze 100 % recyklovaného materiálu PET lahví. Reflexní prvky nesmí chybět, aby byla zajištěna bezpečnost.

 

ŘadaRozměr/cm
(VxŠxH)
Hmotnost batohu/gObjem batohu/l
Walker Balance30 x 47 x 1680024
Walker Explorer30 x 50 x1680025
Walker Cycle32 x 48 x 1870028

 

Máte jasno, který batoh by se vám hodil? Napište nám do komentáře, co u outdoorového batohu nejvíc potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *