Skip to main content
taštička z balicího papíru

Taštička z balicího papíru – návod na výrobu

Máte spousty drobností a nevíte kam s nimi? Nebo potřebujete originálně a nepromokavě zabalit papírový dárek jako jsou třeba tolik oblíbené poukazy, vouchery, vstupenky, šeky nebo třeba rovnou peníze? Pak vsaďte na výrobu taštičky dle našeho návodu.

 

Co budete potřebovat?

Postup:

Nejprve si na balicí papír obkreslete čtvrtku a balicí papír vystřihněte.

Balicí papír se čtvrtkou vložte do průhledné eurofólie. Otevřenou stranu folie zalepte průhlednou lepicí páskou.

postup 1

Takto připravený základ taštičky otočte tak, aby hezká strana papíru byla vespod. Dále přeložte zhruba jednu spodní třetinu papíru a po obou stranách slepte opět průhlednou lepicí páskou.

postup 2

 

Dalším úkolem je přidělat na taštičku suché zipy tak, aby šla otvírat a zavírat. Připravte si 2 kusy suchého zipu, oddělte je a vždy dva stejné kusy připevněte pomocí sešívačky na zavírací horní část a 2 protikusy na přeloženou část taštičky. Myslete na to, že po zavření musí na sebe zipy sedět, jinak nebude zavírání dobře držet.

postup 3

 

Po přidělání suchých zipů jsou na přední straně vidět spony ze sešívačky. To vyřešte jednoduše knoflíky nebo jakoukoliv přízdobou, která se k taštičce hodí. Pozor, je dobré pod přízdobu dát např. malý kousek látkové náplasti, abyste nepoškodili tavnou pistolí eurofólii.

postup 4

 

Ještě zbývá dozdobit například mašličkou, knoflíky… a je hotovo 🙂

Taštička Otevřená taštička

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *