Skip to main content
omalovánky djeco

Omalovánky nejsou jen pro malé děti (nebo pro vystresované dospělé)

Myslíte, že omalovánkami uděláte radost školkovým dětem, ale školáka omalovánkami spíše urazíte? Tak místo po krtečkových sáhněte třeba po omalovánkách z řady Djeco, které nabízí i něco navíc. Minimálně desetileté děti tyto omalovánky dokázaly zaujmout.

Tak trochu jiné omalovánky

Odkrývací omalovánky s překvapením jsou omalovánky, které mají na některých místech označená místa, která se dají zdvihnout nebo otevřít, čímž vznikne plastický obrázek.

omalovánky Djeco příšerky

omalovánky s překvapením Holčička

Strom, ve kterém se skrývá hnízdo s ptáčky, nebo šatník princezny, který po otevření dvířek ukrývá boty, či příšera, která má mrkací oči, tak taková překvapení čekají na děti v těchto omalovánkách. Sady jsou 2 s motivy, ze kterých si vyberou jak holky, tak i kluci – buď sada s princeznou nebo s příšerou. Každá sada obsahuje 2krát 4 různé obrázky, takže se sourozenci nebudou o motivy hádat.
omalovánky Holčička baletka se zakrytými políčky       omalovánky Holčička baletka s odkrytými políčky vybarvené omalovánky holčička a srneček

 

Ve vyskakovacích omalovánkách  na vás zase čekají mnohá překvapení – z roztomilého medvídka se rázem stane postrach lesa, který v břiše ukrývá ulovená zvířata;

,omalovánka medvěd složenározložená omalovánka medvěda

loď brázdící moře jen s jedním námořníkem se promění na parník plný výletníků, z holky jedoucí na kole se stane dvojice akrobatek s dech beroucím akrobatickým číslem, rodinný výlet malé rodiny se zvrhne v pěknou divočinu.  U těchto omalovánek si děti vyzkoušely akvarelové pastelky Maped, díky kterým jsou barvy syté a obrázky jsou  plné.

složená omalovánka námořníka  rozložená omalovánka námořníka

I velikost dokáže u omalovánek být zábavná

Maxi omalovánky jsou opravdu maxi. Rozměr obrázku je na délku 126 cm a na výšku 32 cm, takže vybarvovat můžou pohodlně dva zároveň. Jen najít v domě dostatečně dlouhý stůl!

dlouhá omalovánky podmořského světa

My jsme vyzkoušeli s motivem podmořského světa. Omalovánka má kromě maxi rozměrů taky maxi množství detailů a vtipných scének. Některé objevíte až při vybarvování. A její dokončení zabere i maxi času. Kromě podmořského světa jsou i s motivem zahrady se spoustou květin, broučků, motýlů a ptáčků.

omalovánka Djeco podmořský světomalovánky Djeco podmořský životomalovánka Djeco život v trávě

Vychytané omalovánky má Djeco i další. Třeba ty s pop-up ozdobou nebo s pop-up efektem, které udělají omalovánky trojrozměrné.

Omalovánky Djeco pták 3D omalovánky a vystřihovánky Djeco vybarvené omalovánky a vystřihovánky Djeco

Djeco myslí i na malé děti, pro které jsou sametové omalovánky.  Sametový podklad nedovolí malým dětem viditelně přetáhnout a udrží barvy jen na místě, které se vybarvit mají. Výsledný obrázek pak nevypadá jako čmáranice, ale jako obrázek.

sametové omalovánky kuřerozložené sametové omalovánky

 

 

 

 

 

 

 

Djeco je francouzská značka kreativních sad s nádhernými motivy. Chcete zkusit i něco jiného? Tak vyzkoušejte malování barevným pískem. Nejen že vám vzniknou snové obrázky, ale díky praktické krabičce nepřijde ani zrnko písku nazmar. A hlavně neskončí na koberci nebo v plovoucí podlaze. Úspěch budete mít i s vyškrabovacími obrázky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.