Skip to main content

Navrhněte balicí papír – vlastní a jedinečný

Dárky k Vánocům už máte, ale řešíte, do čeho je zabalit? Chybu určitě neuděláte s hotovým vánočním balicím papírem nebo dárkovou taškou, ale pokud chcete být originální, máme pro vás několik tipů na vytvoření balicího papíru s vlastní dekorací.

Co potřebujete na originální vánoční balicí papír

Na začátku je asi nejtěžší rozhodnout se pro jednotný design. Zda chcete ladit dárky do určité barvy nebo spojovacím prvkem budou vánoční symboly či texty.

Tipy na vánoční symboly

Hvězdy
Vločky
Ozdobné mašle
Andělé
Vánoční stromeček
Ozdobičky
Zvoneček
Sněhulák
Vánoční přání krasopisně napsané

 

 

Můžete postupovat dvěma způsoby. Buď pokreslíte celý papír před zabalením dárku nebo nejdřív dárek zabalíte a pak pokreslíte. První varianta je vhodná, když máte jednotné symboly pokrývající celý papír.

 

V případě kreslení ozdobné mašle a vánočních přání je lépe nejdřív balíček zabalit a na něj rovnou kreslit a psát. Pro ty, co si nejsou jistí, doporučujeme motiv či písmo předkreslit tužkou.

 

Než začnete kreslit a psát popisovači na balicí papír, tak je určitě vyzkoušejte. Linka musí být sytá, a ne roztřepená třeba zrovna docházející barvou. My jsme vyzkoušeli lakové popisovače edding, které mají syté barvy, které neblednou a které můžete použít i na tmavý papír.

Takto ozdobit můžete i krabice nebo dárkové tašky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.