Skip to main content
narozeninové přání scrapbooking

Narozeninové přání – scrapbooking

Také si nevíte rady s tím, co dát oslavenci k narozeninám? Rádi byste někoho obdarovali penězi, ale nechcete mu je dát v obyčejné obálce. Máme pro vás elegantní řešení! Vyrobte oslavenci krásné přání a peníze do něj „uložte“.

Co budete potřebovat na narozeninové přání?

Postup tvoření přání

Z tvrdého papíru vystřihněte přáníčko, tak abyste měli zadní stranu delší a přední kratší – rozměry zadní strany cca 19 x 13 cm (pokud budete posílat, tak je to pro obálku C5).

Potom vystihněte obdélník o rozměrech cca 16 x 10 cm. Do tohoto obdélníku vyražte ozdobnou děrovačkou několik ozdobných děr. Výseky můžete použít k ozdobení přední strany přáníčka. Takto upravený obdélník vlepte dovnitř přáníčka – potřete pouze kraje kratších stran, abyste do hotového přáníčka mohli vložit bankovku.

Okraje přáníčka ozdobte také ozdobnou děrovačkou nebo uměleckými nůžkami. Okraje potom přetřete lehce razítkovým metalickým polštářkem zlaté barvy, který vytvoří „zašlý vzhled“.

Přední stranu přáníčka ozdobte podle vlastní fantazie, můžete využít výseky z tvrdého papíru doplněné o nalepovací kamínky. 3D efekt výseků vytvoříte jeho naohýbáním. Můžete dozdobit i textem.

Pokud jste použili k výrobě přáníčka barevný papír s výrazným motivem, vlepte dovnitř přáníčka ještě obdélník z jednobarevného papíru, na který budete moci napsat přání. A narozeninové přání je na světě

 

Narozeninové přáníNarozeninové přání rozevřené

Použít můžete i razítka na scrapbooking >>

razítka s motivy narozeninrazítka květin

 

One thought to “Narozeninové přání – scrapbooking”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.