Skip to main content
gumičky rubber loops

Gumičky Rubber Loops – návod na pletení

Náramky pletené z barevných gumiček jsou hitem tohoto roku. Překvapivě jejich výroba není vůbec časově ani finančně náročná. Náramky jsou vhodné i pro menší děti, které se chtějí také ozdobit něčím pěkným. Přitom se nemusíte bát, že někde ztratí nebo zničí bižuterii nebo dokonce stříbrný či zlatý šperk. Nemusíte se bát ani jejich dlouhodobého nošení, protože gumičky Rubber Loops neobsahují latex a ftaláty, jsou velmi kvalitní, netrhají se a jsou testovány LGA tested.

 

Co potřebujete k pletení?

  • sadu gumiček – pořídíte různobarevné sady s různým počtem gumiček
  • sadu pomůcek pro pletení
  • přívěsky na dozdobení

 

Postup:

 Základní typ náramku je velmi jednoduchý a nepotřebujete k jeho pletení žádný stav. Stačí pouze pomůcka na pletení ve tvaru U, která je obsahem sady pomůcek pro pletení spolu s háčkem a S koncovkami.

Pomůcky na náramek z gumiček

Před pletením si promyslete vzor náramku – jak chcete volit barevně gumičky za sebou. Nejlepší je si vyskládat řadu gumiček před sebe a potom už jen berete jednu po druhé, pletení je rychlejší a nehrozí, že uděláte chybu.

Náramky

 

Na začátku pletení překřižte první gumičku – na tu si hned můžete zavěsit koncovku ve tvaru S. Potom přidejte 2 další gumičky a přiloženým háčkem přetáhněte první gumičku přes obě. Přidejte další gumičku a druhou gumičku přetáhněte háčkem opět přes obě gumičky nad ní. Takhle pokračujete do té doby, až se vám zdá náramek dostatečně dlouhý. Zakončení je stejné jako pletení, přetáhněte předposlední gumičku přes tu poslední a oba konce poslední gumičky upevněte do S koncovky, kterou máte na začátku náramku. Tím náramek uzavřete a můžete ho rovnou nosit.

Postup pletení náramku z gumiček

 

 

Galerie:

Tip: Kromě výroby náramku máme pro děti i návod, jak vyrobit sliz.

 

2 thoughts to “Gumičky Rubber Loops – návod na pletení”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *