Skip to main content
razítka pro děti

Dětská razítka – učení hrou

Děti rády malují, vystřihují, prostě vyrábí. Ani si to neuvědomují a každou takovou výtvarnou aktivitou se zároveň učí, zdokonalují svoji grafomotoriku, představivost a slovní zásobu.  Někdy dětem ale náměty dojdou.

Pro takový případ přináší dětem francouzská firma AladinE razítkové sady, které je budou inspirovat!

Dětská razítka Stampo Minos jsou vhodná pro děti již od 3 let. Velké hravé obrázky děti přímo vybízí k další kreativní činnosti – vybarvování, vystřihování, výrobě koláží, kombinaci razítkování a kreslení, či malování.

Obrázek namalovaný pomocí razítekDětská razítka

Inovativně sestavené sety obsahující tematické obrázky a páry velký-malý umožňují razítka využít při dalších didaktických hrách, či výrobě vlastních didaktických hraček. Děti se učí prostřednictvím vlastní zkušenosti.

Nápady na hry:

  • Razítka - zvířátkaPřiřazování dvojic

Čtyřleté děti mají rády hry, ve kterých spojují 2 k sobě patřící obrázky. Pomohou mláďátkům najít jejich maminku, malému eskymáčkovi vybrat tu správnou maminku nebo hasiči vybrat správné auto?

  • Hrátky s čísly

Sady s čísly obsahují 12 razítek včetně hvězdičky a srdíčka za odměnu. Jsou skvělou pomůckou pro hravé seznámení s čísly a rozvoj počítání.

  • Vymýšlení příběhů

Děti v 5 letech si rády vymýšlí své příběhy. Princezny, piráti, kovbojové, koňská farma, stavební stroje, dinosauři, safari, domácí či lesní zvířátka  – to jsou jen některé ze sad, které můžete využít spolu s dětmi k vymýšlení příběhů a budovaní slovní zásoby ať už v rodném nebo v cizím jazyce.

Razítka babystampV nabídce najdete i razítka Stampo Baby, která jsou určená pro děti již od 18 měsíců.  I ty nejmenší děti mohou nyní objevovat potěšení z vytváření svých prvních obrázků pomocí velkých ergonomických razítek, navržených speciálně pro batolata.

Firma AladinE se při vymýšlení nových témat a druhů razítek neomezuje pouze na děti a na papír. Pod touto značkou najdete v naší nabídce i razítka na textil pro děti i dospělé, razítka na scrapbooking nebo razítka gelová.

Nabídka razítek a dalších kreativních hraček na Activáček.cz stojí určitě za shlédnutí.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *