Skip to main content
razítka pro děti

Dětská razítka pro děti od 18 měsíců – učení hrou

Děti rády malují, vystřihují, prostě vyrábí. Ani si to neuvědomují a každou takovou výtvarnou aktivitou se zároveň učí, zdokonalují svoji grafomotoriku, představivost a slovní zásobu.  Někdy dětem ale náměty dojdou. Pro takový případ přináší dětská razítka francouzská firma AladinE. Tato razítka je budou inspirovat!

Pro takový případ přináší dětem francouzská firma AladinE razítkové sady, které je budou inspirovat!

Dětská razítka Stampo Minos jsou vhodná pro děti již od 3 let. Velké hravé obrázky děti přímo vybízí k další kreativní činnosti – vybarvování, vystřihování, výrobě koláží, kombinaci razítkování a kreslení, či malování.

Obrázek namalovaný pomocí razítekDětská razítka Aladine

Inovativně sestavené sety obsahující tematické obrázky a páry velký-malý umožňují razítka využít při dalších didaktických hrách, či výrobě vlastních didaktických hraček. Děti se učí prostřednictvím vlastní zkušenosti.

Nápady na hry

  • obtisky Razítka - zvířátkaPřiřazování dvojic

Čtyřleté děti mají rády hry, ve kterých spojují 2 k sobě patřící obrázky. Pomohou mláďátkům najít jejich maminku, malému eskymáčkovi vybrat tu správnou maminku nebo hasiči vybrat správné auto?

  • Hrátky s abecedou

Sada s abecedou obsahuje 28 razítek. Jsou skvělou pomůckou pro hravé seznámení s písmeny a rozvoj sestavování slov.

  • Vymýšlení příběhů

Děti v 5 letech si rády vymýšlí své příběhy. Princezny, piráti, kovbojové, koňská farma, stavební stroje, dinosauři, safari, domácí či lesní zvířátka  – to jsou jen některé ze sad, které můžete využít spolu s dětmi k vymýšlení příběhů a budovaní slovní zásoby ať už v rodném nebo v cizím jazyce.

razítka Aladine princezna a móda

Razítka babystampV nabídce najdete i dětská razítka Stampo Baby, která jsou určená pro děti již od 18 měsíců.  I ty nejmenší děti mohou nyní objevovat potěšení z vytváření svých prvních obrázků pomocí velkých ergonomických razítek, navržených speciálně pro batolata.

Firma AladinE se při vymýšlení nových témat a druhů razítek neomezuje pouze na děti a na papír. Pod touto značkou najdete v naší nabídce i razítka na textil pro děti i dospělé, razítka na scrapbooking nebo razítka gelová.

Nabídka razítek a dalších kreativních hraček na Activáček.cz stojí určitě za shlédnutí.

One thought to “Dětská razítka pro děti od 18 měsíců – učení hrou”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.