Skip to main content

Batoh do školy od značky Walker? Jasná volba pro teenagery

 

Znáte to, když vaše dcera nebo syn přijde s tím, že potřebuje nový batoh do školy. A rovnou mají i jasnou představu, jaký se jim líbí. Ale jsou to spíš  batohy na sport než do školy. Co s tím?

Řešením by mohly být batohy od rakouské značky Walker by Schneider. Dvě slečny ze sedmé a deváté třídy se s vámi podělí o své praktické zkušenosti s řadou studentských batohů Walker Pure Eco Concept.

Školní batoh sedmačky

Začneme s batohem pro sedmou třídou.  Tento batoh má malá slečna už od 6. třídy. Kromě učení se do batohu musí vejít svačina s pitím, peněženka, hřeben, dva penály, mobilní telefon, jelení lůj, kapesníčky, poznámkový blok. Vidíte, že toho není málo, co taková slečna nosí. Ale díky praktickému uspořádání vnitřních i vnějších kapes se tam všechno vejde.

školní batoh Walker Pure a školní potřeby sedmačkyškolní batoh Walker Pure se školními potřebami

 

Kolik všechny ty věci váží? Sešity, učebnice a další nepostradatelné 😉pomůcky váží 3,28 kg. Plná lahev na pití 0,5 l váží 759 g. Hmotnost samotného batohu je 630 g.

zvážené školní potřeby sedmačkyZvážená plná Zdravá lahev 0,5 l

 

Když se podíváme na detaily batohu, tak tato malá slečna se docela o batoh stará. Síťka je nepoškozená. Jen by nesměla nechat batoh o samotě se štěňátkem, které s radostí ožvýkalo ucho batohu.

školní batoh Walker Pure vnitřekškolní batoh Walker Pure černý ucho

 

Jak jsou na tom popruhy? Stále drží. I když slečna nosí batoh s největší oblibou na jednom rameni.

školní batoh Walker Pure černý popruhy

 

Další částí, která je u batohů hodně namáhaná, je dno. Tato řada batohů má dno vyztužené koženkou. Zip funguje bez potíží.

školní batoh Walker Pure černý dnoškolní batoh Walker Pure černý zip

 

Co nosí na zádech deváťačka?

Tato slečna nosí batoh od osmé třídy. Tady je vidět, že batoh je víc zatížený ve smyslu váhy i stylu používání 😉. I zde se kromě učení do batohu musí vejít svačina s pitím, peněženka, hřeben, penálek, kalkulačka, mobilní telefon, kapesníčky, zápisník. A vše se to s přehledem do batohu vejde.

školní potřeby deváťačky

 

Kolik všechny ty věci váží? Sešity, učebnice a další pomůcky váží 4 kg. Plná lahev na pití 1 l váží 1086 g. Hmotnost samotného batohu je 630 g.

Zdravá lahev plná

 

U tohoto batohu dostala zabrat vnitřní síťovaná kapsa, ve které slečna nosí hřeben. A ucho batohu se začíná z jedné strany párat, protože se batoh za ucho často nosí.  

školní batoh Walker Pure síťkaškolní batoh Walker Pure ucho

 

A tak popruhy jsou na tom dobře 😉

školní batoh Walker Pure popruhy

 

Dno batohu vypadá také zachovale. Zip drží i u tohoto batohu.

školní batoh Walker Pure dnoškolní batoh Walker Pure zip

 

Když obě slečny měly udělat hodnocení batohů, tak batohy uspěly. Nejen pro své uspořádání, ale i design. Ozdobné prvky jsou decentní a celkový design batohu doplňují. Je to batoh na notebook do velikosti 15″. Informace pro ty, co jsou i ve škole online.

V aktuální kolekci výrobce přidal několik svěžích barev, které ocení hlavně slečny. Oproti testované kolekci má kolekce 2021 jinak řešené boční kapsy.  

školní batoh Walker Pure růžovýškolní batoh Walker Pure otevřený

školní batoh Walker Pure pískovýškolní batoh Walker Pure krémový

Jaký batoh se líbí vám? Co u školního batohu upřednostňujete? Napište nám to do komentáře.

TIP: Trápí vás lahve na pití nebo už nevíte, co dávat ke svačině? Přečtete si článek o Zdravé lahvi nebo se inspirujte sladkými a slanými svačinami.

 

 

 

 

One thought to “Batoh do školy od značky Walker? Jasná volba pro teenagery”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.