Skip to main content

Akrylové popisovače Edding a jak s nimi malovat

 

Jste kreativní, rádi malujete a zkoušíte nové věci? Nebo naopak nemáte vůbec žádné zkušenosti, chtěli byste začít, ale neznáte způsob jak na to bez náročných příprav? Vám všem Edding přináší řešení.

Edding nabízí širokou škálu akrylových barev pro hobby malíře a každého, kdo má v oblibě akrylovou malbu. Už nemusíte používat kelímky na vodu a štětce. Akrylové barvy od Eddingu mají tvar popisovače a všechny jeho výhody. Akrylové popisovače lze použít na abstraktní umění s 3D efekty, krajiny, portréty a zvířata. Můžete malovat na světlé i tmavé povrchy materiálů jako je plátno, malířský papír, hladké dřevo a kámen. Akrylové barvy Edding nejsou určené pro použití na pryž, to je flexibilní materiál, nanesená barva flexibilní není.

Postupujte podle video průvodce krok za krokem a zjistěte, jak snadné je malovat například krajinu na plátno v nejnovějších trendových barvách. Užijte si to!

 

Akrylový popisovač Edding 5400 3DAkrylový popisovač Edding 5000 BAkrylový popisovač Edding 5100 M
- inovativní tuba má dva různě široké otvory, které umožňují dosažení plastického efektu o šířce stopy 2-3 a 5-10 mm
- barvy lze navzájem míchat a jsou ředitelné vodou
- skladujte ve vodorovné poloze
- objem tuby je 45 ml
- odolný seříznutý hrot se šířkou stopy 5-10 mm umožňuje variabilní tahy a malování větších ploch
- vysoce kvalitní pigmentovaná akrylová barva je po zaschnutí permanentní, světlostálá
- skladujte ve vodorovné poloze
- možnost krásného psaní a malování menších ploch a detailů
- odolný kulatý hrot se šířkou stopy 2-3 mm
- vysoce kvalitní pigmentovaná akrylová barva je po zaschnutí permanentní, světlostálá
- skladujte ve vodorovné poloze
Prohlédnout popisovačProhlédnout popisovačProhlédnout popisovač

Podívejte se na videa, která vás seznámí s jednotlivými typy popisovačů.

Akrylové popisovače Edding 5400 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akrylový popisovač Edding 5400 má pružnou tubu s dvojitým koncem. Obsahuje akrylovou pastu v umělecké kvalitě. Krásné 3D efekty můžete vytvářet nanášením barvy na řadu různých povrchů. A bez použití štětce! Jedním koncem dosáhnete plastického efektu o šířce stopy 2-3 mm, druhým pak o šířce 5-10 mm.  Použití je velmi jednoduché: sejměte ochrannou fólii, sejměte jedno víčko, jemně stlačte tubu, dokud barva nevyjde hrotem. Vždy používejte pouze s jedním sejmutým víčkem.

Jednotlivé barvy Edding 5400 lze navzájem míchat pro dosažení nových odstínů. Navíc je možné je kombinova s ostatními akrylovými popisovači Edding a spreji Edding 5200.

Akrylové popisovače Edding 5000

 

 

 

 

 

 

 

Akrylový popisovač Edding 5000 je vybavený odolným seříznutým hrotem s šířkou stopy 5-10 mm. Je ideální pro variabilní tahy a malování větších ploch. Jak začít? Sejměte ochrannou fólii, před odstraněním víčka popisovač důkladně protřepejte, zapumpujte hrotem popisovače nejlépe o podložku s papírem, dokud hrot dostatečně nenasákne inkoustem.

Tip: Využijte akrylový popisovač Edding 5000 pro prolínání a mísení různých barev. Po nanesení barvy akrylového fixu Edding 5100 nebo 5300 vyčkejte 3 vteřiny a přes nezaschlou stopu rovnou přejeďte seříznutým hrotem fixu Edding 5000. Tím dosáhnete plynulého propojení těchto dvou barev.

Akrylové popisovače Edding 5100

 

 

 

 

 

 

 

Akrylový popisovač Edding 5100 má střední kulatý hrot se šířkou tahu 2–3 mm. Je ideální pro psaní a barvení na velkých a středně velkých plochách. I u tohoto popisovače platí, že před použitím s ním musíte zatřepat a zapumpovat hrotem nejlépe o nějaký zkušební papír.

Namalujte krajinu v trendy stylu

Co potřebujete:

Unikátní seříznutý hrot akrylového popisovače Edding 5000 se šířkou 5–10 mm je velmi univerzální. Umožňuje barvit na velké a středně velké plochy nebo aplikovat jemné zvýraznění.

Nejprve vezměte obrázek, na kterém jsou silně nakreslené kontury předlohy. V našem případě se jedná o krajinu. Tento obrázek přidělejte ze zadní strany na plátno. Plátno opřete tak, aby obrázek s motivem prosvítal. Tužkou obtáhněte obrysy a můžete začít s vybarvováním akrylovými popisovači. Video názorně napoví, jak na to.

 

 

 

 

 

 

 

Nyní máte všechno proto, aby mohl vzniknout obraz, který vám bude dělat radost.

Akrylové barvy jsou vděčné. Chcete něco změnit doma nebo na zahradě? Někdy stačí změnit barvu a máte to. Zkuste akrylové spreje >>

 

One thought to “Akrylové popisovače Edding a jak s nimi malovat”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.