Skip to main content
3D narozeninové přání

3D kytičkované přání k narozeninám

Nekupujte klasická profláklá přání, potěšte oslavence a vyrobte mu originální narozeninové přání vlastnoručně. Jsme si jistí, že ho rozhodně víc zahřeje u srdíčka. Inspirací vám budiž návod od blogerky Veroniky.


Chcete někomu dát originální narozeninové přání, které je vyrobeno přímo od vás? Zkuste rychle a za pár korun vyrobit 3D kytičkované přání. Můžete kombinovat z mnoha barev a typů květin. Neváhejte, je to zábavný a jednoduchý návod.

Potřeby na přání

Potřeby na výrobu - papír, sklenička, psací potřeby a samolepky

Postup

Barevné papíry přeložíme na půl (A5) a rozstřihneme. Poté papíry ještě dvakrát přepůlíme (A7), ale nebudeme stříhat. Papírků A7 budeme potřebovat sedm.

Vezmeme si jednu kartičku a na té straně, která se dá otevřít, vezmeme jeden cíp a přehneme ho k opačné straně. To samé uděláme i na druhé straně. Cíp přeložíme ještě jednou na obou stranách.

Vezmeme si skleničku nebo něco kulatého a na místě, kde nám končí přehnutí, uděláme čáru. To samé uděláme se všemi sedmi papírky. Vystřihneme.

Dále středy kytiček vybarvíme lihovkou, nebo si tam uděláme čáry nebo tečky. Poté odstřihneme jeden trojúhelníček a kytičky slepíme oboustrannou izolepou nebo 3D kostičkami, které jsem použila já.

Výroba květu za pomoci skleničkyKytičky přehneme. Je to důležité udělat tak, jako je to na obrázku. Na kraji je jeden malý, pak dva velké a zase jeden malý oblouček.

Poté si kytičky rozmístíme dokola, jako vidíte na následujícím obrázku, nalepíme oboustrannou pásku nebo 3D kostičky do přeložených částí a jednotlivé části slepíme. Počty a přesné rozmístění lepiček vidíte na obrázku.

Nyní již lepíme kytičky k sobě přesně dle čísel.

Složení květu


Tip: Máš taky nějaký zajímavý návod na výrobek a chceš se o něj podělit? Staň se mladým blogerem, koukni na Píšu pro Školní svět a zapoj se!


Teď si vezmeme papír, ve kterém bude kytička, a na jednu stranu kytičky podle obrázku nalepíme oboustrannou izolepu a zavřeme. Tím se nám kytička přilepí k jedné straně papíru. To samé uděláme na druhé straně.

Lepení květu

Teď stačí dozdobit a napsat přání a máme hotovo.

 

Návod pro vás připravila blogerka Veronika.

Původní verze článku: 28.3.2016blogerka VeronikaJmenuji se Veronika a je mi 12 let. Když se nehoním za basketbalovým míčem, nelezu po stěně nebo nejsem s kámoškama, tak brouzdám po netu a hledám kreativní nápady zahraničních youtuberek, které pak sama zkouším. Občas  k nim přidám i nějaké svoje vylepšení.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *